Finalja e kupës, biletat në shitje që tani

0

Dalin në shitje biletat për Finalen e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Laçi. Kjo finale do të zhvillohet në datën 27 maj 2018 ora 19:00 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Biletat janë në shitje online në websitin e FSHF-së,  biletat, në shitje fizike pranë dyqanit të FSHF-së në qytetin e Tiranës dhe ditën e enjte me datë 24 maj fillon shitja në qytetin e Korçës tek kancelaria përballë kinemasë, ditën e premte me datë 25 maj do të jenë në shitje në qytetin e Elbasanit në biletarinë pranë stadiumin.

Federata Shqiptare e Futbollit informon se tifozët e KF “Skënderbeu” do të vendosen në sektorët C1,C2 dhe C3 ndërsa tifozët e KF “Laçi” do të vendosen në sektoret G1,G2 dhe G3.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.