Festimi i pabesueshëm i Tites, trajneri i Brazilit bëhet objekt humori

0

Brazili po përgatitet për ndeshjen çerekfinale kundër Belgjikës në Kupën e Botës, fitorja ndaj Meksikës në turin e shkuar vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Në rrjetet sociale Kupa e Botës është temë dite dhe asgjë nuk kalon pa vënë re, ndaj një veprim i trajnerit të Brazilit, Tite, ka bërë që ky i fundit të shndërrohet në një fenomen viral në internet.

Kur Brazili shënoi golin e dytë kundër Meksikës, në fundin e ndeshjes, Tite nisi të vraponte në anë të fushës dhe nuk po ndalej më.

Natyrisht, aq u desh që në internet të shpërthente humori dhe videomontazhet e Tites, me titullin “Vrapo, Tite, vrapo”, duke përdorur një nga frazat e famshme të filmit Forrest Gump.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.