Festë në shtëpinë Agolli, vjen në jetë pasardhësi i kapitenit

0

Ansi Agolli ka sot një ndër ditët më të lumtura në jetën e vet, pasi është bërë baba. Mbrojtësi i kombëtares ka postuar në rrjetet sociale foton me djalin e sapolindur, ndërsa e uron me një mesazh të shkurtër të birin: “Mirëserdhe mes nesh, biri im. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”.

Urime, kapiten!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.