Falkao shënon një nga golat e karrierës

0

Ndoshta i është zbehur disi festa nga humbja 5-3, por Radamel Falkao tregoi kundër Mançester Sitit se është ende sulmues i klasit botëror.

Kolumbiani ka vuajtur shumë vitet e fundit, por kthimi në Monako e ka ringjallur dhe sot erdhi prova, me dy gola të shënuar, njëri prej tyre një mrekulli e vërtetë.

Nëse sulmuesi do të ruajë të njëjtin nivel edhe në ndeshjen e kthimit dhe nëse mbrojtja do të jetë më e kujdesshme, Mançester Siti rrezikon shumë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.