Fabregas rrezikon përballjen me Sitin

0

Mesfushori spanjoll i Çelsit, Çesk Fabregas, rrezikon të humbë mundësinë e aktivizimit në ndeshjen kryesore të javës në Angli, mes kryesuesve të klasifikimit, Çelsi, dhe kampionëve në fuqi, Mançester Siti. Në ditën e djeshme në përballjen për Kupë ndaj Liverpulit, Fabregas u përplas me shokun e tij të skluadrës, Terrin, dhe nuk mundi të vazhdojë më lojën.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.