Europa League, hidhet shorti

0

Shorti i Ligës së Europës ka prodhuar përballje mjaft interesante, ku spikat ajo mes Vijarealit dhe Romës, dy skuadra që synojnë t’i shkojnë deri në fund këtij kompeticioni dhe nuk kanë pasur fat në short.

Edhe Fiorentina ka një short të vështirë, me Borusian e Mënçengladbahut.

Më të lehtë e ka Mançester Junajtid, që do të përballet me francezet e Sent Etienit, ndërsa Shalke do të ndeshet me PAOK-un.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.