Është koha e…”Champions League”/ Na rikthehet futbolli, shihni formacionet te Dortmund-PSG dhe Atletico-Liverpul

0

“Champions League” është rikthyer pas një pushimi të gjatë, për t’i dhënë një tjetër bukuri futbollit. Flasim për ndeshjet që të dhurojnë magji dhe emocione të mëdha, në përplasjet mes gjigandëve europian. Në mbrëmjen e sotme do të kemi Dortmundin përballë PSG-së, ndërsa nga ana tjetër Atletico do të ndeshet me Liverpulin. Të dyja këto takimet janë shumë të forta, premtojnë konkurrencë të madhe, ndërsa më poshtë mund të njiheni edhe me formacionet zyrtare. /Sport Ekspres/

 

Atletico-Liverpul

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.