Erzeni “për qejf”, tifozët dyshojnë te tolerimi ndaj Kastriotit

0

Sigurimi i një vendi mes 5 skuadrave të kreut ka relaksuar Erzenin, që e pret pa asnjë presion mbi vete sfidën e sotme shtëpiake kundër Kastriotit kryesues.

Krutanët u mundën nga Besa javën e shkuar dhe tashmë nuk duhet të gabojnë më, për të mos lejuar ndonjë afrim të mundshëm të Egnatias, ndaj sot fitorja është synimi i vetëm.

Në letër pritet një ndeshje shumë e bukur, por tifozët e Erzenit tashmë dyshojnë te trukimi i ndeshjes.

Faqja e tifozëve të Erzenit në Facebook shkruan se ka sinjalizime edhe nga stafi e lojtarë të ndryshëm se sfida ndaj Kastriotit është e paracaktuar.

Që gjërat në Shqipëri merren vesh shpesh pa u luajtur ndeshja, kur ka plan për tolerim, kjo dihet tashmë, ndaj nuk habit më asgjë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.