Erjona Sulejmani nga televizioni në bregdet, pak relaks në Durrës

0

Erjona Sulejmani deri para pak kohësh ishte bashkëshortja e Blerim Xhemailit, por tashmë që është ndarë nga mesfushori shqiptar i Zvicrës, bukuroshja shkodrane po e ndërton vetë karrierën e saj, duke qenë një personazh mjaft i kërkuar në media, në Itali dhe në Shqipëri.

Muaji i Botërorit e sheh Erjonën pjesë të emisioneve sportive në RTSH, ku komenton ndeshjet e Kupës së Botës, diçka që e bën mirë, sepse nuk është thjesht një femër seksi për të zbukuruar emisionin, por gjithashtu ka njohuri të mira nga futbolli.

Sot Erjona ka shfrytëzuar paraditen për t’u relaksuar në bregdetin e Durrësit, ku ishte me familjarët e vet dhe me të birin.

Natyrisht, bukuroshja nuk mund të mos binte në sy, pasi është një femër shumë tërheqëse.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.