Edhe Cikalleshi ia bën “bam”

0

Më në fund është zhbllokuar edhe Sokol Cikalleshi.

Sulmuesi i kombëtares sonë shënoi sot në minutën e 11-të, duke kaluar në avantazh Akisarin kundër Trabzonsporit, me një goditje perfekte me kokë në zonë.

E ligjshme festa e sulmuesit tonë, i cili festoi gjatë për golin e parë me klubin e tij të ri, duke përqafuar të parin trajnerin e skuadrës.

Pas një dëmtimi, Cikalleshi është kthyer në formacion dhe shënon një gol shumë të rëndësishëm për skuadrën e tij dhe për vetë Cikalleshin, që i dërgon një mesazh De Biazit se është gati dhe në formë.

Sokol Cikalleshi Goal HD – Akhisar Genclik Spor… by billiemccarroll

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.