E fundit/ Publikohet lista e Shqipërisë A me befasi, debuton Lindon Selahi dhe Taulant Seferi

Pak minuta më parë është publikuar edhe lista zyrtare e Shqipërisë A. Ashtu siç ka raportuar edhe “Sport Ekspres” më parë, Lorenc Trashi gjendet në listën e plotë të trajnerit Reja, ndërsa Ergys Kaçe e nis si spektator për të pritur ndonjë situatë alarmante të dëmtimeve.

Por këtë herë kemi kaq shumë surpriza. Lindon Selahi do të jetë në listën kryesore të ekipit, së bashku me Taulant Seferin.Një befasi mund të quhet lënia në listën e pritjes për Taulant Xhakën, që i bashkohet Endri Çekiçi, Myrto Uzuni dhe Armando Broja. /Sport Ekspres/