E fundit, Juventusi hidhet “all-in” për yllin e Realit!

0

Deri përpara pak ditësh dukej si fantazi, por sot është diçka reale. Pasi ka bërë transferimin e shekullit, duke marrë pesë herë fituesin e “Topit të Artë”, Juventusi mendon seriozisht që të rrëmbejë një tjetër yll të Real Madridit…

Marselo është objekti i dëshirës, nëse Aleks Sandro do të shitej te PSG ose në Premier, ku e duan disa klube, për të paktën 65 mln euro. Kështu, me këto para, duke shtuar edhe ndonjë 10 mln euro, pra në total 75 mln euro, bardhezinjtë mund të synojnë Marselon, që sot ka shkruar edhe letër për Ronaldon, duke i thënë një ditë do të rishihemi dhe flasim duke pirë diçka bashkë…

Ndoshta, ajo ditë mund të vijë më shpejt nga sa pritet…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.