E bujshme, Ibrahimovic: E mbyll me PSG!

0

“Mund te kete qene ndeshja ime e fundit ne karriere me PSG, brenda javes do te vendos”. Deklarata e Zlatan Ibrahimovic per mediet franceze pas Superkupes se Frances se fituar ndaj Lionit eshte mesazhi qe te gjithe milanistet prisnin, sepse tashme dy rruga ka: ose do te shkoje ne Turqi, ku pista Gallatasaraj per parate qe ofron eshte e mire, teksa e dyta dhe ajo ne “pole” eshte rikthimi kuqezi ne “San Siro”, ku sic duket, do te jete dhurata e Mister Bee, manjatit te ri tajlandez qe do te bleje 48% te Milanit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.