E bujshme/ Derbi kushton shumë, Partizani shkarkon Lerdën

0

Partizani e ka shkarkuar trajnerin Lerda. Humbja në derbi ndaj Tiranës ndërsa ky trend nuk thyhej prej 5 vitesh, i ka shkaktuar shumë trajnerit italian.

Ashtu siç e kemi raportuar dhe më herët, Lerda ishte me valixhet në duar, por surprizuese ishte që vendimi erdhi para pushimeve të fundvitit. Njoftimi zyrtar ka ardhur nga vetë faqa zyrtare e Partizanit në Facebook. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.