E bujshme/ Ançeloti te Italia, takimi sekret!

0

“Carlo Azzurro!”… Eshtë ky titulli i “Corriere dello Sport”, që ka zbuluar ekskluzivisht një lajm të bujshëm sa i përket stolit axurr, ende “jetim”. E ndërsa pak kohë më parë, “Premium Sport” foli për firmën e Mançinit dhe akordin e arritur, tashmë ka ardhur një rrufe në qiell të hapur që përmbys gjithçka, sepse ish-trajneri i Juves, Milanit, PSG-së, Realit, Bajernit dhe Çelsit ka takuar krerët e federatës italiane në një hotel në Romë. Takim sekret dhe bazat për akordin ekonomik, që sapo të gjendet do të zyrtarizojë Ançelotin te stoli axurr, si pasues i Di Biaxhos dhe, sidomos Venturës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.