E ardhmja e Berishës, në dorë të Inzagit

0

Etrit Berisha është duke bërë më të mirën për të bindur drejtuesit e klubit dhe Simone Inzagin që ta vendosë portier të parë, edhe pse Marketi mbetet i preferuari i tij. Njëri mes të dyve do të largohet kur kampionati do edhe 1 muaj që të nisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here