Dybala mund të luajë tek Arsenali?

0

Arsenali raportohet se është në bisedime për të siguruar shërbimet e Paulo Dybala. Sulmuesi i talentuar argjentinas ka qenë lojtari kryesor i Palermos dhe kështu shumë skuadra europiane duan shërbimet e tij. Vetë 21-vjeçari  kishte deklaruar se ndjehet tejet i lumtur me interesimin e një skuadre të madhe si Arsenali. Ai gëzon gjithashtu interesin e klubeve si Interi, Napoli dhe Juventusi.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.