Dy nga yjet e PSG-së, festë me Rihanën para Barcelonës

0

Nëse është e vërtetë, është diçka shumë e rëndë, që në një farë mënyre u jep të drejtë tifozëve, që sulmuan makinat e lojtarëve pas disfatës në Paris.

E përditshmja franceze L’Equippe shkruan sot se dy mesfushorët e rëndësishëm të PSG-së, Matuidi e Verrati, kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit në një klub privat të hënën, nën shoqërinë e këngëtares së njohur amerikane Rihana.

Kjo e fundit ishte në Paris për të marrë pjesë në një event mode, ku promovoi linjën e saj të veshjeve, prodhuar nga Puma.

Gjithçka ka ndodhur 48 orë para ndeshjes në Barcelonë, shenjë e qartë se yjet e PSG-së ishin relaksuar së tepërmi mendërisht dhe pasoja u pa qafrtë në Camp Nou.

Rihanna was in Paris to launch her new clothing range

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.