Durmishaj protagonist në Kupë, ndëshkon ekipin e Andi Lilës

0

Fiorin Durmishaj ka shënuar në takimin e Kupës së Greqisë, ku skuadra e Panioniosit u ndesh në transfertë ndaj Janinës.  Ndeshja përfundoi në barazim 1 – 1 dhe Durmishaj shënoi golin që riktheu bë barazpeshë takimin në minutën e 24-të me anë të një 11-metërshi.

 

Në këtë takim, Durmishaj u vu përballë mesfushorit të kombëtares shqiptare Andi Lila. Të dy “legjionarët” tanë luajtën gjatë të gjithë ndeshjes. Skuadrat do të ndeshen sërish në 22 janar për të përcaktuar se kush prej tyre do të marrë biletën për në çerekfinalet e Kupës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.