Duka: I thashe De Biazit, ikim te dy ne Arabi!

0

De Biazi ne Arabi… Ja mendimi i presidentit te Federates Shqiptare te Futbollit, qe pasi i vendos noten “8” dhe beson tek kualifikimi ne France, perdor kete batute per oferten e italianit nga Arabia… “Kam dëgjuar për ofertën nga një klub tjetër për De Biazin dhe kam folur personalisht me të dhe ai ma ka pohuar dhe vetë një gjë të tillë por kam marrë dhe përgjigjen e tij se nuk lëviz nga stoli i Shqipërisë dhe nuk e ka ndërmend ta bëjë një gjë të tillë dhe sepse do respektojë kontratën me Shqipërinë. Madje kur më tha shumën e madhe të ofertës i thashë eja shkojmë bashkë në arabi (qesh)”, është shprehur Duka ne intervisten e dhene ne studiot e TVSH-se, ku i ftuar i gazetarit dhe prezantuesit Enkel Demi.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.