Drogba: Do vazhdoj me Çelsin

0

Sulmuesi Didier Drogba është përfolur kohët e fundit se ai do t’i bashkohet stafit teknik të londinezëve pasi nuk po gjen hapësira loje në ekipin e Murinjos. Megjithatë Drogba i hedh poshtë këto spekulime duke thënë: “Mua më pëlqen konkurrenca dhe nuk trembem aspak prej saj. Qarkullojnë shumë fjalë se unë mund të mos luaj më sepse nuk po gjej hapësira por kjo nuk është e vërtetë. Normalisht kushdo dëshiron të luajë sa më shumë dhe unë do vazhdoj të luftoj për këtë gjë. E ndjej që mund t’ia dal pasi kam ende energji.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.