Drejtuesit e Skënderbeut, pritje e bukur në Andorra

0

Faqja zyrtare e San Zhulias ka publikuar fotot e darkës së shtruar në nder të Skënderbeut. Një darkë e këndshme, pritje mjaft e bukur, siç tregojnë fotot e postuara nga klubi andorras.

Atmosferë mjaft miqësore, si për të konfirmuar se në Andorrë futbollin nuk e trajtojnë si luftë dhe jo më kot janë amatorë, duke u stërvitur dhe luajtur në kohën e lirë.

Megjithatë, siç shprehet trajneri i San Zhulias, andorrasit do ta provojnë, sepse fundja është futboll dhe nuk kanë asgjë për të humbur. Në Andorrë duan të bëjnë një mrekulli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here