Dinamo e Sopoti prodhojnë vetëm një shtyllë

0

Kategoria e Parë nisi dje, me sfidën Tomori-Pogradeci 0-1, ndërsa sot kë përfunduar edhe Dinamo-Sopoti, ndeshje e luajtur prej orës 13.00.

Përfundoi pa gola dhe me pak emocione, mes dy skuadrash me shumë probleme.

Pjesa e parë ishte e dobët, ndërsa në të dytën ritmi i lojës u rrit dhe Sopoti goditi edhe shtyllën në minutën e 81-të, por vetëm kaq. Sopoti mori një pikë me shumë vlerë, duke llogaritur që ishte një ndeshje jashtë fushe dhe se kjo skuadër është rindërtuar në janar.

KATEGORIA E PARE

Java 14

Dinamo – Sopoti            0-0

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.