Dilema e Riberi, dy opsione për të ardhmen

0

Frenk Riberi u nda nga Bajerni i Mynihut pas 12 viteve. Francezi fitoi gjithçka në Bavari në një total prej 24 trofesh.

36-vjeçari ka përfunduar lojtar i lirë dhe ofertat në drejtim të tij nuk mungojnë. Ajntrahti i Frankfurtit dhe Fiorentina janë ndër ekipet më të interesuara, por mesfushori i krahut të majtë nuk dëshiron të qëndrojë në Europë.

Bild raporton se dy janë opsionet për të ardhmen: Katari ose Arabia Saudite. Oferta financiare janë të kënaqshme, ndërsa Riberi po merr edhe pak kohë për të vendosur përfundimisht.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.