Detyra para festës, zjarrfikësit kroatë humbasin kualifikimin e kombëtares

0

Një video interesante ka bërë xhiron e rrjetit, pasi disa zjarffikës kroatë janë filmuar nga kamerat e sigurisë gjatë orarit të punës dhe gjithçka është publikuar online.

Ishte momenti i gjuajtjes së penalltive kundër Rusisë, momente vendimtare për kualifikimin në gjysmëfinalet e Kupës së botës, kur ra alarmi për zjarr.

Mungonin vetëm pak momente nga penalltia vendimtare që Rakitiç e shënoi dhe siguroi kualifikimin kroat, por zjarrfikësit sapo ra alarmi për zjarr vrapuan drejt automjetit të tyre, duke lënë pa parë fundin e sfidës emocionuese që kualifikoi Kroacinë në gjysmëfinale.

Profesionalizëm maksimal!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.