Derbi i shqiptarëve në Spanjë, Rey Manaj gjen golin te Albacete

0

Rey Manaj ka zhbllokuar takimin mes Albacetes dhe Malagas në shifrat 1-0. Në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj jave në Segunda Division.

Pikërisht atje ku e kanë nisur si titullar tre lojtarët e Kombëtares. Keidi Bare dhe Armando Sadiku kanë parë festimin e Rei Manajt, që ka marrë edhe karton të verdhë pas shënimit të golit. I ardhur në minutën e 66, ky ishte një lehtësim i madh për këtë futbollist, që po i mohoej aktivizimi te Albacete. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.