Derbi i dhunës, Tirana-Partizani nuk përfundon dot

0

Derbi i basketbollit, mes Tiranës dhe Partizanit, ka shënuar incidente të rënda në sallën sportive Farie Hoti, ku ka ndodhur gjithçka.

Sherr masiv, mes tifozëve “Ultras Tirona Fanatics” dhe basketbollistëve të Partizanit, ndërhyrje e policisë, tension i jashtëzakonshëm, me disa tifozë që u futën në parket dhe hodhën edhe lëndë plasëse. Aty mori fund gjithçka, nuk do të luhet më.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image