Derbi “amerikan”, Gashi bën të qajë Hykën!

0

 

Shkëlzen Gashi, më në fund, ka gjetur golat e parë të sezonit, pas gjashtë ndeshjesh të zhvilluara në 2017-n me Kolorado Rapids. Në përballjen e djeshme ndaj San Hozesë së Jahmir Hykës, shqiptari ka realizuar në minutën e 29-të të takimit dhe në të 59-tën. Kolorado ndodhej në vend të fundit në Konferencën e Perëndimit, me vetëm 4 pikë. Por, dje ka ardhur një sukses që të paktën i ngjit disi. Për Hykën, që luajti 72 minuta, asgjë për t’u mbajtur mend..

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.