Dëmtohet Shameti, humbet Laçin

1

Ylli Shameti nuk do të luajë nesër ndaj Laçit. Kapiteni i Kukësit është dëmtuar në seancën e fundit stërvitore dhe tashmë prania e tij në kupë është e pamundur, por edhe në fundjavë ndaj Laçit sërish, por për kampionat, nuk do të jetë.

Bëhet fjalë për një tërheqje, që është ndoshta edhe pasojë e mbingarkesës, pasi qendërmbrojtësi luajti me probleme fizike edhe ndaj Partizanit, duke sakrifikuar për një ndeshje mjaft delikate.

Tashmë gjirokastriti do të mungojë të paktën në dy ndeshjet e radhës, por edhe sfida në Korçë kundër Skënderbeut është në dyshim të madh.

You might also like
1 Comment
  1. cuci says

    le te vritet,, mbase s behet nja 5 ndeshje ishallahhh

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.