De Ligt i gjakosur dhe po mjekohej, Lyon përfiton dhe i shënon Juventusit

0

Lyoni e ka mbyllur në shifrat 1-0 ndaj Juventusit në pjesën e parë. De Ligt u gjakos keqazi në fushë dhe po merrte mjekimin e doktorëve.

Por në këtë moment erdhi goli i vendasve, që e shfrytëzuan më së miri mungesën në qendrën e mbrojtjes. Tousart nuk do e kishte të vështirë që të gjente rrjetën, duke u gjendur thuajse i pambuluar para portierit të Juventusit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.