De Laurentis e quajti “plak”, Benzema ia kthen me të njëjtën monedhë

0

Po sikur Di Maria dhe Benzema të transferoheshin te Napoli? Nuk bëhet fjalë, për presidentin e Napolit, Aurelio de Laurentis, i cili si zakonisht lëshon batutën e fortë: “Me gjithë respektin, unë e Ançeloti duam lojtarë të rinj dhe ata nuk janë të tillë”.

Një deklaratë e tillë ka tërbuar sulmuesi n francez të Realit, që i është përgjigjur menjëherë presidentit të Napolit, me një postim në Instagram: “Edhe një i çmendur në listë. Numrat 9 e çmendin”.

Me siguri, nëse ekzistonte ndonjë hapësirë që Benzema të shkonte në Napoli, tani u zhduk.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.