De Biazi preferon Berishën për Bosnjen, jashtë Koliçi

0

U fol shumë ditët e fundit se dy lojtarë të Kukësit ishin në planet e kombëtares shqiptare, por në të vërtetë vetëm qendërmbrojtësi Albi Alla ka marrë ftesë.

Pritej ftesa edhe për portierin Enea Koliçi, por trajneri ka ndërruar mendje.

Strakosha e Alban Hoxha janë para tij në hierarki dhe mjaftojnë për ndeshjen në Itali, ndërsa për miqësoren ndaj Bosnjes kthehet Etrit Berisha.

I pezulluar ndaj Italisë, Berisha do të grumbullohet gjithsesi, edhe pse ekzistonte mundësia që në miqësore të provoheshin portierët e tjerë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image