De Biazi nuk rrezikon më me Ajetin

0

Arlind Ajeti ka rrezikuar shumë në sfidën ndaj Italisë, pasi gjendja e tij fizike nuk ishte nga më të mirat.

Mbrojtësi i Torinos ka probleme fizike dhe ndaj Bosnjes do të ulet në stol, por gjendja e tij, që kur ka ardhur, s’ka qenë e mirë.

Futbollisti, madje, ka sakrifikuar për të luajtur ndaj Italisë dhe De Biazi s’do t’i besojë më, pasi nuk ka ndër mend të rrezikojë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image