CR7, Juventusi jep lajmin e hidhur për tifozët!

0

“Të uroj gjithë të mirat!”… E ëma e Kristiano Ronaldos, Dolores Aveiro, që është edhe njeriu më i shtrenjtë, bashkë me motrën, për yllin portugez, ka shkuar të takojë sulmuesin në Greqi, ku edhe po kalon ditët e fundit të pushimeve, duke postuar edhe foto në Instagram dhe me urimin special për të birin, duke ngritur dolli…

Rezultate imazhesh për cr7 juventus

Por, nëse në Itali janë çmendur dhe mezi e presin, lajmi që ka ardhur nga Juventusi ka befasuar dhe zhgënjyer tifozët: “Asnjë prezantim special! Thjesht, vizita mjekësore, firma dhe më pas konferenca për shtyp”. E gjitha, ditën e hënë.

Kështu, “Juventus Stadium” do të jetë i mbyllur dhe nuk do të ketë një spektakël siç edhe pritej, me 40 mijë vende të mbushura përplot duke marrë përshëndetjen e CR7.

Sipas medieve, ky vendim ka ardhur për të shmangur kaosin, teksa në Portugali flasin se ka qenë vetë CR7 që e ka kërkuar të mos jetë kaq e bujshme. Ndërkohë, Juventusi ka menduar se duke e trajtuar si diçka normale do t’i bënte mirë edhe pjesës tjetër të skuadrës…

Rezultate imazhesh për cr7 maglia juventus

Ndërkohë, shitja e fanellave me nr.7 të Ronaldos po ecën mrekullisht, aq sa edhe prodhimet e para kanë mbaruar dhe tashmë fabrika është duke prodhuar të tjera…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.