Çmenduri, në Kili ndalën edhe opercionet mjekësore për penalltitë kundër Portugalisë

0

Duket si skenë e ndonjë skeçi humoristik, por ka ndodhur në Kili. Siç tregon fotoja, në Kili e kanë ndjekur me aq pasion e ankth ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Konfederatave kundër Portugalisë, saqë kur u gjuajtën penalltitë u ndal gjithça, edhe operacioni kirurgjik në një spital.

Nuk dihet ende në cilin spital ka ndodhur, por zor se mjekët do të ndëshkohen, sepse fundja Kili fitoi dhe kjo ka rëndësi, apo jo?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here