Cikalleshi i jep fitoren ekipi turk, i shënon Gentian Selmanit

0

Sokol Cikalleshi e vazhdon formën pozitive si te Shqipëria edhe me ekipin turk. Akhisaspori ka fituar në transfertë ndaj Menemen me rezultatin 0-1.

Goli i vetëm do të vinte nga sulmuesi i Kombëtares me penallti në minutën e 85. Nga krahu tjetër portier gjendej Gentian Selmani, lojtari i Shqipërisë U-21 dhe ish-futbollisti i Laçit. Ajo që vlen të theksohet është se Akhisaspoei luajti për 20 minuta me një lojtar me pak pas daljes me të kuq të Unlu. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.