Cikalleshi e nis mbarë

0

Pak ditë në Akisar dhe Cikalleshi ka zbritur menjëherë në fushë, sepse sot luajti titullar në fitoren 3-1 në kupë, ndaj Gymyshanesporit.

Ishte një sukses i rëndësishëm, sepse vlen kualifikimin në çerekfinale, pa harruar aspejtin moral.

Cikalleshi nuk shënoi, por në pak më shumë se një orë lojë u kombinua mjaft mirë me sulmuesin tjetër Vaz Te.

Tani sulmuesi i kombëtares sonë shpreson të shënojë sa më shpejt, pasi minutat për të do të jenë më të shumta se te Bashakshehiri.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.