Cikalleshi dhuron spektakël, gol e asist dhe Akisari fluturon

0

Sokol Cikalleshi konfirmon atë që ka treguar gjithmonë: nëse luan rregullisht, është super.

Sot Akisari i sulmuesit tonë fitoi 5-1 kundër Bursasporit, një fitore e madhe, sepse çon sërish në 8 pikë distancën nga zona e ftohtë.

Cikalleshi luajti titullar dhe në 10 minuta u bë vendimtar, sepse fillimisht dha asist për për golin e barazimit në minutën e 14-të dhe 10 minuta më pas shënoi golin e tretë  që vulosi praktikisht fitoren.

Sokol Cikalleshi GOAL HD – Akhisar Genclik… by kivancyildirim791

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.