Cikalleshi dhuron spektakël, gol e asist dhe Akisari fluturon

0

Sokol Cikalleshi konfirmon atë që ka treguar gjithmonë: nëse luan rregullisht, është super.

Sot Akisari i sulmuesit tonë fitoi 5-1 kundër Bursasporit, një fitore e madhe, sepse çon sërish në 8 pikë distancën nga zona e ftohtë.

Cikalleshi luajti titullar dhe në 10 minuta u bë vendimtar, sepse fillimisht dha asist për për golin e barazimit në minutën e 14-të dhe 10 minuta më pas shënoi golin e tretë  që vulosi praktikisht fitoren.

Sokol Cikalleshi GOAL HD – Akhisar Genclik… by kivancyildirim791

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image