Champions League, Barça “peshkon” PSG-në, Bajerni me Arsenalin

0

 

Është hedhur shorti i 1/16-ave të finaleve në Ligën e Kampioneve. Pritej me interes të madh ky short, pasi në të dyja vazot kishte klube shumë të rëndësishëm, por përballja e vetme e madhe është ajo mes PSG-së e Barcelonës, dy prej klubeve më të fuqishëm në Europë në këtë moment, edhe pse PSG ende nuk po arrin të shkëlqejnë në Europë. Interesante edhe përballja mes Bajernit të Mynihut e Arsenalit, sfidë që është bërë rutinë tashmë. Ndeshjet e këtij turi do të luhen në shkurt dhe mars të vitit 2017.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.