Çfarë spektakli Interi, 7 gola Berishës!

0

Një furtunë e vërtetë mbi Atalantën dhe Etrit Berishën, sepse Interi i ka shpartalluar sot 7-1.

Në një San Siro plot, Interi dhuroi ndeshjen e vitit, duke dominuar në çdp drejtim, me 17 minuta të çmendura, sepse nga 17′ deri në 34′ erdhën 5 gola.

Ikardi shënoi 3 golat e parë të ndeshjes, Banega shënoi 3 gola të tjerë, Galiardini shtoi edhe një gol kundër ish-skuadrës së tij.

Atalanta ulet me këmbë në tokë, Interi tregon se është në formë perfekte dhe do të besojë deri në fund për vendin e tretë.

Ndërkaq, Napoli mundi 3-0 pa u lodhur Krotonen, me një paraqitje perfekte.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.