Çfarë po ndodh me Superioren? Teuta shkarkon Bledi Shkëmbin

0

Shumë ndryshime në orët e fundit të Superiores dhe brenda pak minutash janë shkarkuar dy trajnerë. Pas zyrtarizimit dhe largimit të Lerdës, është Teuta që vjen me njoftimin me largimin e Shkëmbit.

Njoftimi i Teutës

“Klubi i futbollit Teuta njofton se ka shkëputur marrëveshjen me trajnerin Bledi Shkëmbi. Falenderojmë trajnerin në fjalë për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e jona. Ne i urojmë Shkëmbit suksese në jetë dhe në karrierë”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.