Browsing Category

Kupat e Europës

Figo analizon Atletiko-Bajern

Legjenda e futbollit portugez dhe ish-madrileni Luis Figo ka dhënë një intervistë, ku ka folur kryesisht për sfidën…

Dueli i 1 miliard eurove

Mançester Siti dhe Reali i Madridit kthehet të luajnë përballë tyre në Ligën e Kampioneve pas tri sezonesh. Por…

Kahn: Neuer donte të jetonte!

Legjenda Oliver Kahn ka shpjeguar me humor gabimin e Manuel Neuerit në pësimin e golit të parë në sfidën e djeshme…