Browsing Category

Kupat e Europës

Klopp i kujton Juves 1997-n

Viti 1997 nuk ka rezervuar aspak kujtime të mira për ne shqiptarët, ashtu si edhe për Juventusin. Trajneri Jurgen…

Feyenoord, furia huligane!

Te papermbajtshem, nje furi e vertete, e shfryre ndaj policise italiane, ndaj Romes dhe ndaj veprave arkitekturore.…

Mourinho ka një lajm të keq

Trajneri Jose Mourinho ka dhënë një goditje të madhe për tifozët e Chelseas, duke thënë se mesfushori Cesc Fabregas…

Diego Kosta luan ndaj PSG

Sonte në mbrëmje kthehet Liga e Kampioneve dhe menjëherë me “xixa”. Në Paris PSG-ja dhe Çelsi do të përballen në…