Browsing Category

Kupat e Europës

Boateng ka vdekur?!

E çuditshme dhe aspak etike për t'u shkruar, por është lajm. Gjermani Jerome Boateng ka vdekur në Camp Nou pas…

Casillas: Buffon, modeli im

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, thotë se ai gjithmonë e ka parë homologun e tij, Gianluigi Buffon, si…