Browsing Category

Kupat e Europës

Gjyqtar qipriot për Kukësin

Sfida e javës së ardhshme në turin e dytë kualifikues në Champions League, mes Sherif Tiraspolit dhe Kukësit, do të…

Europa League, turi i parë E enjte, ora 20.00 Makabi Tel Aviv - Tirana       2-0 Golat: Kohen 27', Dasa…

Bullgarët nuk i tremb vapa

Nikollaj Kirov ka folur sot për mediat në Tiranë, në “Selman Stërmasi”, para stërvitjes së fundit të Botevit në…