Browsing Category

Kupat e Europës

Olimpiakosi sundon në Ankara

Olimpiakosi kualifikohet për nëçerekfinalet e Ligës së Europës, falë një triumfi spektakolar 3-0 në Turqi, kundër…

Kjo nuk është Barcelona!

PSG masakroi Barcelonën mbrume dhe praktikisht ka mbyllur para kohe diskutimin e kualifikimit për në çerekfinalet e…

Europa League, hidhet shorti

Shorti i Ligës së Europës ka prodhuar përballje mjaft interesante, ku spikat ajo mes Vijarealit dhe Romës, dy…

Dënim për Barcelonën?

Barcelona mund të dënohet me një ndeshje pa tifozë, pasi gjobën e ka të sigurtë, pasi tifozët katalanas dje kanë…

De Bur: Dua vetëm tri pike

Trajneri i Interit më i qartë se asnjëherë përpara takimit në Pragë kundër Spartës. Kërkon maksimumin. Brozoviç…