Browsing Category

Kupat e Europës

Garsia: Ishte e pamundur

“Eshtë e pamundur të luash ndaj kësaj skuadre që po kalon momentin më të mirë dhe në Francë kemi një fjalë “e…

Enrike: Nuk ndalemi më!

Sigurisht i kënaqur, Luis Enrike, pas fitores 6-1 ndaj Romës. “Jemi në momentin më të mirë të sezonit dhe të luash…

Toti i kerkon Mesit nje nder

Dy numra "10", dy legjenda ende aktive ne boten e futbollit, njeri sigurisht me i miri ne bote. Toti dhe Mesi u…