Browsing Category

Kombëtarja

Meha në Arabinë Saudide?

Në verën e shkuar ishte shumë pranë transferimit në Arabi, ndërsa tashmë duket se edhe gjatë verës që do të vijë,…

Nurenbergu kërkon Gjasulën!

Jurgen Gjasula, që deri tani me skuadrën e Grojther Furthit ka luajtur 18 ndeshje dhe ka shënuar katër gola, duke…

“Sigurohet” kombëtarja!

Sot paradite ne ambientet e hotel "Tirana Internacional" u zhvillua ceremonia e nenshkrimit te kontrates mes FSHF…