Browsing Category

Kombëtarja

Hysaj gjen akord me Napolin!

Mbrojtësi shkodran ka pranuar ofertën e bërë nga drejtuesit axurr dhe do të përfitojë dyfish rroge me bonuse, në…

Meha firmos ne Turqi!

Mesfushori kuqezi i bashkohet Konyaspor, ekio qe e mbylli sezonin ne vend te tete Alban Meha eshte transferuar…