Browsing Category

Kombëtarja

Kamberi, gol çdo 30 minuta

Florian Kamberi është njëri nga lojtarët më premtues shqiptar që aktivizohen në Evropë. Talenti shqiptar…

Edhe Frozinone do Manajn

Interi vazhdon të ketë shumë oferta për Rej Manajn dhe së fundi është skuadra e Frozinones ajo që e ka…

Xhimshiti te Lacio, Tare mohon

Berat Xhimshiti, një emër, një garanci. i ndjekur nga disa skuadra të Serisë A, është folur për një interesim edhe…