Browsing Category

Kombëtarja

Sadiku transferohet te Lugano

Armando Sadiku kthehet në Superligën zvicerane dhe ka firmosur për Luganon, klub të cilin e njeh mirë, sepse ka…

Berisha në histori!

Vit i ri, Berisha i vjetër! Besart Berisha ka shënuar sot golin e parë të vitit 2017, në fitoren e Melburn Viktori…

Zyrtare, Mavraj te Hamburgu

Ishte e sigurt prej ditësh (Sport Ekspres e publikoi lajmin që më 22 dhjetor, siç shihet në kopertinën e gazetës së…

Llullaku zgjedh Kazakistanin

FC Astana, skuadra kampione e Kazakistanit, është klubi i ri i Azdren Llullakut. Nuk është ende zyrtare, por tashmë…

Lorik Cana mes legjendave…

Stefan Porato, Zhan-Pier Papin, Zhan-Filip Durand, Zhan Tigana, Manuel Amoros, Joselin Angloma, Dragan Stojkoviç,…