Browsing Category

Legjionarët

Debatet e pathëna

Nga Gjergji Stefa Xhaka dhe Abrashi nuk janë të parët në 5 vitet e fundit që në mënyrë deri diku demonstrative…

Bare, nga Bushi te De Biazi

Mesfushori i Atletikos së Madridit, Keidi Bare, është grumbulluar nga Shqipëria e drejtuar nga Xhani De Biazi. Një…